Bertil Herlow-Svensson, Konstruktion

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON
1929-2012
Konstruktion
Signerad och daterad Bertil Herlow-Svensson -67. Aluminium, höjd 86 cm, 40 x 40 cm, monterad på sockel av aluminium.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare.

495

2016-04-20