Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
BIRGIT BROMS
1924-2008
På staffliet
Signerad BBroms. Olja på duk, 46 x 33 cm.
PROVENIENS
Galerie Burén, Stockholm
524
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här