Björn Trägårdh, cocktailshaker, Svenskt Tenn

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

BJÖRN TRÄGÅRDH, cocktailshaker, Svenskt Tenn, Stockholm 1934, tenn, med insats, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn H8, höjd 20 cm, mindre repor och buckla

164

2016-04-19