Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
BJÖRN TRÄGÅRDH, ljusstake, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930, modell 1545, dekor av tre elefanter med ljushållare på ryggen, stämplat med änglamärket Svenskt Tenn D8, längd 26,5 cm, smärre slitage
165
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här