Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
BO LARSSON
född 1945
Mariaberget, Stockholm
Monogramsignerad och daterad BL 80. Olja på duk, 75 x 91 cm.
523
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här