Bo Larsson, Mariaberget, Stockholm

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BO LARSSON
född 1945
Mariaberget, Stockholm
Monogramsignerad och daterad BL 80. Olja på duk, 75 x 91 cm.

523

2016-04-20