Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-15 000 SEK
BORDSLAMPA, USA 1950-tal, fot i vitmetall, två ställbara ljusarmar i mässing, skärmar i fiberglas med dekor av svart tråd, höjd 43 cm, smärre slitage
191
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här