Bordslampa, USA, 1950-tal

Bordslampa, USA, 1950-tal
Bordslampa, USA, 1950-tal
Bordslampa, USA, 1950-tal
Bordslampa, USA, 1950-tal
Bordslampa, USA, 1950-tal
Bordslampa, USA, 1950-tal
Bordslampa, USA, 1950-tal
Bordslampa, USA, 1950-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-15 000 SEK

BORDSLAMPA, USA 1950-tal, fot i vitmetall, två ställbara ljusarmar i mässing, skärmar i fiberglas med dekor av svart tråd, höjd 43 cm, smärre slitage

191

2016-04-19