Byrå, Swedish Grace, 1930-tal

Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-30 000 SEK

BYRÅ, Swedish Grace, snickarmästare, Sverige 1930-tal, fanerad i zebrano, persika och maccasar, front med tre lådor, snedställda hörn, höjd 48, 95,5 x 44,5 cm, smärre slitage

84

2016-04-19