Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-30 000 SEK
BYRÅ, Swedish Grace, snickarmästare, Sverige 1930-tal, fanerad i zebrano, persika och maccasar, front med tre lådor, snedställda hörn, höjd 48, 95,5 x 44,5 cm, smärre slitage
84
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här