Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
Komposition
Signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd 1975. Olja på pannå av papp, 46 x 30 cm.
577
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här