Carl Fredrik Reuterswärd, Komposition

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
Komposition
Signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd 1975. Olja på pannå av papp, 46 x 30 cm.

577

2016-04-20