Corneille, Komposition

Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

CORNEILLE
Holland 1922-2010
Komposition
Signerad och daterad Corneille -61. Tusch, akvarell, krita och olja på papper, 31 x 37 cm.
På baksidan spår av gallerietikett.
PROVENIENS
La Maison de Jules, Varengeville-sur-Mer, Frankrike

616

2016-04-20