Daum, takampel, Frankrike
Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
DAUM, takampel, Frankrike, marmorerad glasmassa i ljus- och mörkblått samt lite gult och vitt, upphängningsanordning i svartpatinerad metall, signerade Daum Nancy och lothringenkors, höjd 57, diameter 38 cm, mindre repor
329
2016-04-19