Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM
1906-1994
Liggande kvinna
Signerad och daterad E. Öhrström 1943, numrerad 1/5. Marmor, 24 x 62 x 21 cm.
422
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här