Edvin Öhrström, Liggande kvinna

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM
1906-1994
Liggande kvinna
Signerad och daterad E. Öhrström 1943, numrerad 1/5. Marmor, 24 x 62 x 21 cm.

422

2016-04-20