Einar Forseth, På promenad längs kajen

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

EINAR FORSETH
1892-1982
På promenad längs kajen
Signerad och daterad Forseth 1917. Olja på duk, 68 x 55,5 cm.

521

2016-04-20