Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
EINAR JOLIN
1890-1976
Dam i grå dräkt
Signerad och daterad Jolin 1955. Olja på duk, 62 x 50 cm.
PROVENIENS
Konstnärens familj
562
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här