Einar Jolin, Dam i grå dräkt

Einar Jolin, Dam i grå dräkt
Einar Jolin, Dam i grå dräkt
Einar Jolin, Dam i grå dräkt
Einar Jolin, Dam i grå dräkt
Einar Jolin, Dam i grå dräkt
Einar Jolin, Dam i grå dräkt
Einar Jolin, Dam i grå dräkt
Einar Jolin, Dam i grå dräkt

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Dam i grå dräkt
Signerad och daterad Jolin 1955. Olja på duk, 62 x 50 cm.

PROVENIENS
Konstnärens familj

562

2016-04-20