Einar Jolin, Kastellholmen

Einar Jolin, Kastellholmen
Einar Jolin, Kastellholmen
Einar Jolin, Kastellholmen
Einar Jolin, Kastellholmen
Einar Jolin, Kastellholmen
Einar Jolin, Kastellholmen
Einar Jolin, Kastellholmen
Einar Jolin, Kastellholmen

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Kastellholmen
Signerad och daterad Jolin 1966. Olja på duk, 50 x 62 cm.

PROVENIENS
Konstnärens familj

547

2016-04-20