Einar Jolin, Rödhårig modell i interiör

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Rödhårig modell i interiör
Signerad och daterad Jolin 1958. Olja på duk, 65 x 54 cm.

PROVENIENS
Konstnärens familj

420

2016-04-20