Eric Grate, Omfamning

Eric Grate, Omfamning
Eric Grate, Omfamning
Eric Grate, Omfamning
Eric Grate, Omfamning
Eric Grate, Omfamning
Eric Grate, Omfamning
Eric Grate, Omfamning
Eric Grate, Omfamning
Eric Grate, Omfamning
Eric Grate, Omfamning

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ERIC GRATE
1896-1983
Omfamning
Signerad och numrerad Eric Grate 5/6. Brons, höjd 22,5 cm, totalhöjd inklusive stensockel 27,5 cm.
Gjutarmärkt H. Bergman cire perdue

499

2016-04-20