Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ERIC GRATE
1896-1983
Omfamning
Signerad och numrerad Eric Grate 5/6. Brons, höjd 22,5 cm, totalhöjd inklusive stensockel 27,5 cm.
Gjutarmärkt H. Bergman cire perdue
499
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här