Erik Jerken, Blomsterstilleben

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ERIK JERKEN
1898-1947
Blomsterstilleben
Signerad och daterad Jerken 1941. Olja på pannå, 91 x 72 cm.

424

2016-04-20