Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ERIK OLSON
1901-1986
Plogarne
Signerad och daterad Erik Olson -42. Olja på pannå, 38 x 30 cm.
543
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här