Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ESAIAS THORÉN
1901-1981
Surrealistisk komposition
Signerad och daterad E Thorén 35. Olja på pannå, 60 x 73 cm.
405
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här