Esaias Thorén, Surrealistisk komposition

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ESAIAS THORÉN
1901-1981
Surrealistisk komposition
Signerad och daterad E Thorén 35. Olja på pannå, 60 x 73 cm.

405

2016-04-20