Eugène de Sala, Utan titel

Eugène de Sala, Utan titel
Eugène de Sala, Utan titel
Eugène de Sala, Utan titel
Eugène de Sala, Utan titel
Eugène de Sala, Utan titel
Eugène de Sala, Utan titel
Eugène de Sala, Utan titel
Eugène de Sala, Utan titel

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

EUGÈNE DE SALA
Danmark 1899-1989
Utan titel
Signerad de Sala. Olja på pannå, 44 x 30 cm.

640

2016-04-20