Evert Lundquist, Landskap

Evert Lundquist, Landskap
Evert Lundquist, Landskap
Evert Lundquist, Landskap
Evert Lundquist, Landskap
Evert Lundquist, Landskap
Evert Lundquist, Landskap
Evert Lundquist, Landskap
Evert Lundquist, Landskap

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Landskap
Signerad E.L. samt signerad och daterad på baksidan Evert Lundquist 1947. Olja på duk, 42 x 46 cm.

571

2016-04-20