Evert Lundquist, Målaren

Evert Lundquist, Målaren
Evert Lundquist, Målaren
Evert Lundquist, Målaren
Evert Lundquist, Målaren
Evert Lundquist, Målaren
Evert Lundquist, Målaren
Evert Lundquist, Målaren
Evert Lundquist, Målaren

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Målaren
Monogramsignerad E.L. samt på baksidan Evert Lundquist. Olja på duk, 92 x 81 cm.

503

2016-04-20