Evert Lundquist, Sorg

Evert Lundquist, Sorg
Evert Lundquist, Sorg
Evert Lundquist, Sorg
Evert Lundquist, Sorg
Evert Lundquist, Sorg
Evert Lundquist, Sorg
Evert Lundquist, Sorg
Evert Lundquist, Sorg

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-60 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Sorg
Monogramsignerad E. L. samt signerad och daterad på baksidan Evert Lundquist 1952. Olja på duk, 63 x 100 cm.

484

2016-04-20