Evert Lundquist, Stilleben med flaska

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Stilleben med flaska
Signerad och daterad Evert Lundquist 1951. Olja på duk fäst på pannå, 39 x 26 cm.

570

2016-04-20