Fabricius & Kastholm, fåtölj, Alfred Kill

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, fåtölj, Alfred Kill, Danmark 1960-tal, modell FK 67, polerat stål, lösa kuddar klädda i cognacsfärgat skinn, höjd 76 cm, armstöden med nytt läder, smärre slitage

224

2016-04-19