Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, fåtölj, Alfred Kill, Danmark 1960-tal, modell FK 67, polerat stål, lösa kuddar klädda i cognacsfärgat skinn, höjd 76 cm, armstöden med nytt läder, smärre slitage
224
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här