Fabricius & Kastholm, soffa, Alfred Kill
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, soffa, Alfred Kill, Danmark 1960-tal, modell FK 67, polerat stål, lösa kuddar klädda i cognacsfärgat originalläder, etikettmärkt Kill International, höjd 76, längd 220 cm, armstöden med nytt läder, mindre slitage samt en mindre skada på sidan
225
2016-04-19