Fåtölj, Sverige, Swedish Modern, 1940-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

FÅTÖLJ, Sverige, Swedish Modern, 1940-tal, asymmetrisk form, stoppad sits och rygg klädd i sammet med pärlspikning, ben i bonad björk, höjd 76 cm, smärre slitage

154

2016-04-19