Fernandez Arman, Accumulation de violons
Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Accumulation de violons
Signerad och numrerad 1/25. Brons och plexiglas, höjd 42 cm inklusive sockel.
Signed and numbered. Bronze and plexi.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
595
2016-04-20