Fernandez Arman, Accumulation de violons

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Accumulation de violons
Signerad och numrerad 1/25. Brons och plexiglas, höjd 42 cm inklusive sockel.
Signed and numbered. Bronze and plexi.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

595

2016-04-20