Fernandez Arman, Acropolis

Fernandez Arman, Acropolis
Fernandez Arman, Acropolis
Fernandez Arman, Acropolis
Fernandez Arman, Acropolis
Fernandez Arman, Acropolis
Fernandez Arman, Acropolis
Fernandez Arman, Acropolis
Fernandez Arman, Acropolis
Fernandez Arman, Acropolis
Fernandez Arman, Acropolis

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
1928-2005
Acropolis
Signerad Arman och numrerad 10/100. Utförd 1970. Gjutarmärkt Bocquel Fondeur. Brons, höjd 24 cm.
Registrerad hos the Arman New York Studio Archives som APA#8401.84.042

596

2016-04-20