Fernandez Arman, Acropolis
Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
1928-2005
Acropolis
Signerad Arman och numrerad 10/100. Utförd 1970. Gjutarmärkt Bocquel Fondeur. Brons, höjd 24 cm.
Registrerad hos the Arman New York Studio Archives som APA#8401.84.042
596
2016-04-20