Fernandez Arman, Chess
Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Chess
Signerad och numrerad Arman 39/70. Patinerad brons, höjd 40 cm.
Gjutarmärkt Bronze Romain & Fils
Signed and numbered. Patinated bronze. Foundry marks.
PROVENIENS
Galleri Backlund, Göteborg
606
2016-04-20