Fernandez Arman, In the Heart of Music
Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
In the Heart of Music
Signerad och numrerad Arman 1/100. Polerad och mörkpatinerad brons, höjd 37 cm.
Gjutarmärkt Bocquel fd.
Signed and numbered. Foundry marks. Polished and dark patinated bronze.
PROVENIENS
François Calvi, Paris
634
2016-04-20