Fernandez Arman, Violiner

Fernandez Arman, Violiner
Fernandez Arman, Violiner
Fernandez Arman, Violiner
Fernandez Arman, Violiner
Fernandez Arman, Violiner
Fernandez Arman, Violiner
Fernandez Arman, Violiner
Fernandez Arman, Violiner

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Violiner
Signerad Arman. Gouache och sprayfärg på papper, 70,5 x 100 cm.
Signed. Gouache and spray paint on paper.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären i New York

613

2016-04-20