Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Violiner
Signerad Arman. Gouache och sprayfärg på papper, 70,5 x 100 cm.
Signed. Gouache and spray paint on paper.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären i New York
613
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här