Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Violon
Signerad Arman, märkt T2. Polerad brons, längd 34,5 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
611
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här