Fernandez Arman, Violon

Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon
Fernandez Arman, Violon

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Violon
Signerad Arman, märkt T2. Polerad brons, längd 34,5 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

611

2016-04-20