Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Violon découpé
Signerad Arman och numrerad 83/150. Ackumulation med delad fiol av metall och polyester på metall sockel, 61,5 x 24,5 x 7,5 cm, totalhöjd 71,5 cm.
636
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här