Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
FERNANDO DE SZYSZLO
född 1925
Ceremonia
Etsning med carborundum, signerad och numrerad Szyszlo 18/90.
S. 152 x 98 cm
Etching with carborundum, signed and numbered. In very good condition.
699
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här