Fernando de Szyszlo, Ceremonia

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

FERNANDO DE SZYSZLO
född 1925
Ceremonia
Etsning med carborundum, signerad och numrerad Szyszlo 18/90.
S. 152 x 98 cm
Etching with carborundum, signed and numbered. In very good condition.

699

2016-04-20