Georges Guerin, skåp, Art Nouveau

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GEORGES GUERIN, vitrinskåp, Paris, Art Nouveau, valnöt, floral dekor i förgylld metall, inre ryggstycket klätt i siden, två glashyllor, höjd 168 cm, nyckel medföljer, sekundär belysning, tyget med skador

148

2016-04-19