Georges Guerin, skåp, Art Nouveau
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GEORGES GUERIN, vitrinskåp, Paris, Art Nouveau, valnöt, floral dekor i förgylld metall, inre ryggstycket klätt i siden, två glashyllor, höjd 168 cm, nyckel medföljer, sekundär belysning, tyget med skador
148
2016-04-19