Gerda Wegener, Spanjorskan

Gerda Wegener, Spanjorskan
Gerda Wegener, Spanjorskan
Gerda Wegener, Spanjorskan
Gerda Wegener, Spanjorskan
Gerda Wegener, Spanjorskan
Gerda Wegener, Spanjorskan
Gerda Wegener, Spanjorskan
Gerda Wegener, Spanjorskan

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GERDA WEGENER
Danmark 1885-1940
Spanjorskan
Signerad Gerda Wegener. Akvarell, blyerts och kol på papper, 40 x 37 cm.
Signed. Watercolour, pencil and charcoal on paper.

589

2016-04-20