Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GERDA WEGENER
Danmark 1885-1940
Spanjorskan
Signerad Gerda Wegener. Akvarell, blyerts och kol på papper, 40 x 37 cm.
Signed. Watercolour, pencil and charcoal on paper.
589
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här