Gudmar Olovson, Angoisse

Gudmar Olovson, Angoisse
Gudmar Olovson, Angoisse
Gudmar Olovson, Angoisse
Gudmar Olovson, Angoisse
Gudmar Olovson, Angoisse
Gudmar Olovson, Angoisse
Gudmar Olovson, Angoisse
Gudmar Olovson, Angoisse
Gudmar Olovson, Angoisse
Gudmar Olovson, Angoisse

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GUDMAR OLOVSON
född 1936
Angoisse
Signerad och numrerad Gudmar 5/12. Svartpatinerad brons, höjd 19 cm, inklusive sockel total höjd 33 cm.
Gjutarmärkt E. Godard Fonderie Paris

506

2016-04-20