Hans Bergström, bordslampor, 1 par, ASEA

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, bordslampor, 1 par, ASEA, 1950-tal, ben i teak med skuren dekor, skärmar i perforerad mässing, märkta ASEA, höjd 54 cm, smärre slitage

59

2016-04-19