Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-15 000 SEK
HANS BERGSTRÖM, spegel med lampa, Ateljé Lyktan, 1940-tal, mässing med dekor av löv i relief, höjd 116 x 47 cm
PROVENIENS
Nordlings Antik, Stockholm.
35
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här