Hans Bergström, spegel med lampa, Ateljé Lyktan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-15 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, spegel med lampa, Ateljé Lyktan, 1940-tal, mässing med dekor av löv i relief, höjd 116 x 47 cm
PROVENIENS
Nordlings Antik, Stockholm.

35

2016-04-19