Hans J. Wegner, skrivbord

Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord
Hans J. Wegner, skrivbord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

HANS J. WEGNER, tillskrivet, skrivbord, snickarmästare, Danmark 1950-tal, välvd form, jakaranda, fronten med jalusi, bakom hyllor och lådor, höjd 76, 180 x 82 cm, smärre slitage, mindre nyckelskylt saknas

204

2016-04-19