Henri Epstein, Parken

Henri Epstein, Parken
Henri Epstein, Parken
Henri Epstein, Parken
Henri Epstein, Parken
Henri Epstein, Parken
Henri Epstein, Parken

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HENRI EPSTEIN
Polen 1892-1944
Parken
Signerad H. Epstein. Olja på duk, 54 x 65 cm.

PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

591

2016-04-20