Henry Rosengren Hansen, matbord
Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
HENRY ROSENGREN HANSEN, matbord, Brande møbelindustri, Danmark, 1960-tal, modell 38, jakaranda, tre iläggskivor, brännmärkt BM Made in Denmark, höjd 72, diameter 120, totallängd 260 cm, smärre slitage
205
2016-04-19