Henry Rosengren Hansen, stolar, 12 st.
Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
HENRY ROSENGREN HANSEN, stolar, 12 st., Brande Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, jakaranda, sitsarna klädda i svart läder, etikettmärkta design rosengren hansen BM, höjd 75 cm, smärre slitage, en med mindre lagning
207
2016-04-19