Henry Rosengren Hansen, stolar, 12 st.

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

HENRY ROSENGREN HANSEN, stolar, 12 st., Brande Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, jakaranda, sitsarna klädda i svart läder, etikettmärkta design rosengren hansen BM, höjd 75 cm, smärre slitage, en med mindre lagning

207

2016-04-19