Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, stolar, 8 st., Seffle möbelfabrik, 1950-tal, jakaranda, sitsarna klädda i cognacsfärgat originalläder, höjd 73 cm, smärre slitage
208
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här