Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Landskap med hus
Signerad och daterad Inge Schiöler 1959. Olja på duk, 41 x 46 cm.
Gunnar Hjorthén nr 227
552
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här