Ingrid Dessau, matta, Malmöhus Hemslöjdförening

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

INGRID DESSAU, matta, Malmöhus läns Hemslöjdförening, 1960-tal, rölakan, signerad MHF ID, 252 x 182 cm, saknar fransar

271

2016-04-19