Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
INGRID DESSAU, matta, Malmöhus läns Hemslöjdförening, 1960-tal, rölakan, signerad MHF ID, 252 x 182 cm, saknar fransar
271
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här