Isaac Grünewald, Solrosor

Isaac Grünewald, Solrosor
Isaac Grünewald, Solrosor
Isaac Grünewald, Solrosor
Isaac Grünewald, Solrosor
Isaac Grünewald, Solrosor
Isaac Grünewald, Solrosor
Isaac Grünewald, Solrosor
Isaac Grünewald, Solrosor

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Solrosor
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 81 x 65 cm.

470

2016-04-20