Isaac Grünewald, Stående modell

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Stående modell
Signerad Isaac Grünewald. Akvarell på papper, 35,5 x 25,5 cm.
PROVENIENS
Boibrino Gallery, Stockholm

469

2016-04-20