Klubbat för:
37000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Sydländskt landskap
Signerad Grünewald. Akvarell på papper, 46 x 61 cm.
Utförd på 1920-talet i Frankrike
403
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här